frima CONKRET

wiodący
producent WYROBÓW IZOLACYJNYCH

zrównoważone działania

ukierunkowane na interesy ekologiczne oraz społeczne

Marka Contalen, która została założona w 2010 r. jest częścią rodzinnej spółki Conkret Z. R. Trejderowscy Sp. J. posiadającej 30-letnią historię. Jej założycielem i zarazem prezesem jest Zbigniew Trejderowski. Od lat z pasją i zaangażowaniem recyklingujemy tworzywa sztuczne – pozyskiwane odpady folii LDPE. Proces ten pozwala nam następnie na produkcję regranulatu polietylenowego – najwyższej jakości polietylenu o niskiej gęstości.

opinie

co mówią o nas nasi klienci

Firma Conkret wykazała się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie
Jakaś Klientka
Jakiś tam Developer
Zrównoważonego działania ukierunkowanego na interesy ekologiczne oraz społeczne
zrównoważonego działania ukierunkowanego na interesy ekologiczne oraz społeczne
Michał Betkier
Właściciel jakiejś firmy

Maszyny i technologie, które wykorzystujemy, w niczym nie ustępują tym używanym przez naszych konkurentów z Europy Zachodniej, co powoduje, że oferujemy towary wysokiej jakości w przystępnej cenie.

zobacz

na co stawiamy

doskonalenie

Ogromną wagę przywiązujemy do ciągłego doskonalenia, czego wyrazem jest wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 9001 oraz ISO 14001. Zaimplementowaliśmy również strategię CSR, dzięki czemu Conkret jest firmą zarządzaną zgodnie z ideą świadomego i zrównoważonego działania ukierunkowanego na interesy ekologiczne oraz społeczne. Istotne dla nas jest także podnoszenie kompetencji naszych pracowników, co jest realizowane za pośrednictwem specjalistycznych szkoleń organizowanych przez jednostki zewnętrzne.

strategia

Za sprawą strategii wypracowywanej przez lata doświadczenia oraz dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów stale umacniamy swoją pozycję na rynku tym samym stając się liderem w branży. Dynamiczny rozwój poprzez wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji, zadecydowały o sukcesie przedsiębiorstwa nie tylko na rynku krajowym.

sponsoring

Conkret będący wiodącą marką w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, jest również animatorem oraz znaczącym sponsorem wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Wielką przyjemnością jest dla nas możliwość wsparcia dobrze rokujących inicjatyw społecznych, których efekty sprawiają, że nam wszystkim żyje się lepiej.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze towary były zgodne z normami bezpieczeństwa oraz aby spełniały oczekiwania naszych Klientów.