Rajmund Lelonkiewicz

RAJMUND LELONKIEWICZ

historia Twojego wesela, którą możesz zobaczyć na ekranie.

Videoreportaże

Film & Video

Filmowanie Wesel

Twój dzień ślubu jest dla nas bardzo ważny, dlatego podchodzimy do niego z pasją, emocjami, wiedzą i ogromną odpowiedzialnością. Uwielbiamy tworzyć filmy ślubne, które są oszałamiające wizualnie, kreatywne i znaczące.  Nasz styl filmowania jest bardzo naturalny i dyskretny. Chcemy, abyś cieszył się tym dniem, nawet nas nie zauważając. 

Nasza ekipa filmowa uchwyci każdy ważny moment z uroczystości, od przygotowań po zabawę weselną. Przygotujemy dla Ciebie pamiątkę na całe życie, która pozwoli Ci wrócić do tych wyjątkowych chwil i w pełni przeżyć je raz jeszcze. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy zadbasz o to, aby każdy detal został utrwalony w sposób artystyczny i estetyczny. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, nagrania będą wysokiej jakości, a montaż przeprowadzony tak, aby oddać unikalny nastrój wesela. Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia Klientów i staramy się spełnić ich oczekiwania.

 Nasze pary ciągle mówią nam, że wybór pracy z nami był najlepszą decyzją, jaką podjęli. Już dziś zadzwoń lub napisz do nas!

376
Odtwórz wideo

obejrzyj

Nasz projekty

Odtwórz wideo
Page001_20
Odtwórz wideo
fotograf ślubny Włocławek
Odtwórz wideo
s1 024
Odtwórz wideo
baner
Odtwórz wideo
DSC_9881_1 1
Odtwórz wideo
fotografia ślubna włocławek
Odtwórz wideo
027
Odtwórz wideo
DSC_9881_1 1
Odtwórz wideo
_DSC5020
Odtwórz wideo

poznaj nas

Przyjdź & Odwiedź nas